
Фото: Надія Марченко
«Море» серед гір. Де позасмагати та поплавати у басейнах у Славську
Басейн – чудовий спосіб розслабитись та освіжитись улітку, особливо після пішої прогулянки в гори. У Славську, як розповіла Tvoemisto.tv спеціалістка відділу туризму Славської селищної ради Христина Пронь, є кількадесят помешкань для гостей із басейнами на будь-який смак. Є басейни просто неба, є – закриті. Є теплі, як Червоне море або прохолодні, як Адріатичне. Багато з них – із неймовірними гірськими панорамними краєвидами.
«Більшість власників намагаються зробити свій будинок комфортним і роблять на території басейни, де можна поплавати. Є місця біля річок, але, за нашими спостереженнями, більшість гостей надає перевагу басейнам», – говорить Христина Пронь.
Читайте також: На яку гору піднятись у Славську. 4 унікальні піші маршрути
Ми оглянули лише кілька із усіх можливих локацій з басейнами у Славську та ділимось враженнями.
Найчастіше власники садиб встановлюють на подвір’ї каркасні басейни – це зручно і мобільно. У садибі «Рокса», що в самому центрі Славська, басейн розрахований на приблизно 20 людей, розповідає власниця Людмила. Поплавати тут можуть лише гості. Воду тут цього року не підігрівають, хоча на наступний – такі плани є. Наразі використовують спеціальний тент, щоб накривати басейн на ніч, аби нагріта сонцем вода не втрачала тепло.
Поплавати у басейні можна навіть у вересні – зазвичай, погода дозволяє, додає власниця.
Людмила говорить, що щодня на догляд за басейном іде до трьох годин, але цей час окуповується відгуками вдячних гостей – на сервісі з бронювання житла Booking.com садиба має оцінку «Чудово».
Номер на двох без харчування у садибі «Рокса» обійдеться у приблизно 800 грн. Можна домовитись також про сніданки та вечері – із ними ціна становитиме 1400 грн.
Ще один каркасний басейн гостям пропонує «Ковальська садиба», що також розташована практично у центрі селища. Це помешкання має усього 5 номерів, кожен на двох людей. Приймають тут лише дорослих гостей. Деякі номери мають тераси, де можна позасмагати після басейну.
«Спочатку люди питають про зручності і харчування, а наступне питання – про басейн, якщо ідеться про літо. Відколи є басейн, то попит у нас більший», – говорить Ірина.
На Booking.com 166 гостей «Ковальської садиби» оцінили відпочинок тут на «Відмінно». Ціна за номер для двох тут становить від 850 гривень, можна також домовитись про харчування. Наприклад, сніданок коштуватиме 120 гривень.
Поплавати у басейні посеред саду, з якого відкривається чудовий краєвид на гори, можна, якщо ви зупинитесь у «Казковому домі». Тут гостям пропонують окреме шале, до якого належить басейн, розташоване на узвишші, звідки відкриваються гірські краєвиди. Приватний басейн облаштований на дерев’яній терасі, де можна і позасмагати, і почитати книжку, і помедитувати, споглядаючи гори. Ваш спокій тут ніхто не потривожить.
Вартість однієї ночі на двох у «Казковому домі» коштуватиме усього 1300-1500 грн. На Booking.com гості оцінили помешкання «Чудово».
Великі відкриті басейни для дорослих і окремо – для дітей пропонує своїм гостям пансіонат «Славський». Два басейни з підігрівом води, парою десятків шезлонгів, кількома альтанками та чудовим краєвидом розташовані на великій доглянутій території.
"Дорослий" басейн пансіонату "Славський"
Як розповідає менеджерка пансіонату Соломія, обидва басейни – і дорослий, і дитячий – з підігрівом. Вода в дорослому, що розрахований на приблизно 25-30 гостей, підігрівається до 24 градусів, на ніч його накривають спеціальним тентом, щоб вода не охолоджувалась. У дитячому вода ще тепліша. Останній зовсім неглибокий і має фонтани, що веселять малечу. У дорослому басейні є водні масажери, перепад глибини тут – від 1,2 до 1,6 метрів.
Дитячий басейн пансіонату "Славський"
«Біля басейну є безкоштовні альтанки для відпочиваючих, можна, наприклад, зробити барбекю. Бар із коктейлями є в ресторані пансіонату. Раніше був окремий бар, але карантин вніс свої корективи, тож наразі працює ще не все», – говорить Соломія.
Обидва басейни пансіонату «Славський» нещодавно оновили. Тут є так звані пляжні роздягальні біля великого басейну.
Читайте також: У Славському будують памп-трек для велосипедистів
Поміж плаванням і засмаганням на лежаках, можна пограти на спортивному майданчику, сходити у СПА-центр, що розташований у пансіонаті. Також тут є свій кінотеатр.
Наразі скористатись водними принадами пансіонату «Славський» можуть лише його гості, але, говорить Соломія, зараз керівництво думає над тим, аби переглянути цю практику, адже гостей через карантин насправді небагато і місце біля басейну завжди є.
Додамо, що вартість двомісного номеру у пансіонаті із сніданком та користуванням басейном стартує від 1350 грн. Двокімнатний номер для сім’ї із чотирьох людей із включеними сніданками коштуватиме 2250 грн.
На сайті Booking.com гості оцінили проживання в пансіонаті як «Дуже добре». До слова, одна з гостей біля басейну розповіла нам, що приїжджає сюди уже не вперше.
Кілька років тому у Славську відкрили сучасний СПА-центр із закритим басейном з краєвидом, терасою та баром у готельному комплексі «Двір Княжої корони». Воду у басейні глибиною 1,6 м підігрівають до температури 26-28 градусів. Поряд є вихід на терасу, з якої відкривається вигляд, що перехоплює подих. Тут можна засмагати із коктейлем з бару, що розташований над басейном.
У басейн, де одночасно можуть бути приблизно 25 гостей, потрібно іти через роздягальні, де можна прийняти душ, халати, рушник і капці тут видають теж.
Окрім римської парної чи фінської сауни, тут пропонують різноманітні масажі – від класичного загального до медового або масажу окремо рук, ніг чи голови.
У басейн «Двору княжої корони» можуть приходити гості з інших готелів чи садиб. Абонемент на SPA-послуги на цiлий день тут коштує 700 грн, пiв дня – 550 грн, на 3 години – 450 грн, 2 (мінімально) – 350 грн. Ціна для дітей віком 7-14 років – удвічі менша, а для дітей до 7 років – вхід безкоштовний. Масаж оплачується окремо.
На сайті Booking.com готельний комплекс «Двір княжої корони» гості оцінили на «Чудово».
Читайте також: «Це буде бімба!». Як Славське повертає собі статус туристичної мекки. Репортаж
Ще один басейн, де можуть поплавати не лише гості, облаштували у садибі «Карпатський рай». Зазвичай ним користуються ті, хто зупинився у садибі, але якщо гостей не багато, особливо у будні дні, то порелаксувати у воді можуть й інші відпочивальники у Славську. Вартість години у басейні становить усього 30 грн. Садиба розташована біля підніжжя гори Погар, за 1,5 км від центру Славська, поряд з лісом.
Проживання тут – у котеджах на компанію із 8-ми або 10-ти людей. Вартість у сезон становить 2700 і 3200 грн відповідно із включеними у неї сніданками. Також гостям запропонують сауну та смачні страви в колибі.
Загалом у радіусі 5 км від центур Славська на сайті Booking.com можна знайти понад 30 помешкань з басейном. Радимо бронювати номер заздалегідь, особливо напередодні тривалих вихідних.
Партнерська публікація
Олександра Бодняк
Фото Надії Марченко, із сайту karpaty.info та надані власниками помешкань
Повна або часткова републікація тексту без письмової згоди редакції забороняється і вважається порушенням авторських прав.
Вибір Твого міста
- Французька кухня, віденські бали. Як жили львів'яни сто років тому
- Шанс жити. Для чого і як у Львові проводять пересадки органів
- Родимка, папілома, бородавка – як не пропустити рак шкіри. Поради дерматолога-онколога
- Гайда на лижі! Різноманітні гірськолижні курорти неподалік Львова: умови, ціни
- Не хотіли чекати. Як мешканці Кастелівки самі відновили історичну браму
- Єгипет і Мальдіви. Куди їдуть львів`яни взимку і що вигідніше в час пандемії
- Тюбінг і оригінальні розписи столітньої давності Модеста Сосенка. Подорож Львівщиною на один день
- Менше популізму, більше технологій. Як 2020 рік змінив траєкторію світу
- Гроші є, інвестиції – будуть. Що чекає на економіку України у 2021 році
- Не тільки лижі. Де активно відпочити на Львівщині узимку
- Богдан Шумилович: У довоєнній Галичині не святкували від «Романа до Йордана»
- Будьте гнучкими. Як спланувати 2021 рік, коли невідомо, що буде за тиждень
- Подруга президента Франції. Історія львів'янки, яка єдина написала радіодиктант без помилок
- Таємниці княжого храму святого Миколая. Екскурсія найстарішою церквою Львова
- Старший друг. Як у Львові працює наставництво для дітей-сиріт
- Коронавірус і Різдво. Із якими обмеженнями святкуватимуть в Україні та Європі
- Потрібні нові холодильники. Як Львів готується отримати вакцину проти коронавірусу
- Наші світильники є у Франції та США. Як львівська компанія запалює світло по всьому світу
- «Моє тіло – моє діло». Як у Львові запроваджують сексуальну освіту для дошкільнят
- Цілющі вода й повітря. Де на Львівщині зміцнити імунітет і відновитись після хвороби
- Безробітні є, а вакансії? Де і кому можна знайти роботу у Львові
- Ремонт без проблем. Як зробити усе так, щоб не пошкодувати і не втратити гроші
- Чи можуть львів’яни уникнути зростання ціни на доставку газу. Роз’яснення
- «Вийшла в ліс і почала кричати». Історія ВІЛ-позитивної львів’янки
- Розуміти одне одного. Чого очікують від влади Львова громадський сектор, медицина і Церква
- Навіть взимку діти цілий день у парку. Як у Львові створили незвичний «дитсадок»
- Карантин добив. У Львові закривають культову «Українську книгарню»
- «Двері відчинені». Як вирішують скандал у Львівській міській раді
- Закон, повага та (не)чинний Садовий. Що відбувається у Львівській міській раді
- Лікували все життя. Історія подружжя медиків, чиє життя забрав коронавірус
- Львів і його села. Як місто розширювало свої території
- Бути першими – це велика відповідальність. Як змінювалася ІТ-компанія ЕРАМ протягом 15 років в Україні
- Люди з ментальними розладами помирають від Covid-19 частіше за онкохворих? Нові дослідження
- Дебати Андрія Садового і Олега Синютки. Як це було
- Правда чи брехня? Фактчекінг і експертний аналіз дебатів Садового і Синютки
- Не втратити ґрунту, на якому стоїмо. Вахтанг Кіпіані про українські змісти
- Львів – проти. Чи працюватимуть на вихідні у місті кафе, ТРЦ і перукарні
- Чи можуть бути у Львові англомовне навчання та добра медицина?
- Українська стала мені рідною. Історії тих, хто вчив мову у дорослому віці
- У ньому вся сіль. Мандрівка вихідного дня у Дрогобич і Нагуєвичі
- Медичний канабіс в Україні. «За» і «проти» та що каже Церква
- Чи закривати школи у випадку локдауну та що роблять у Європі
- Троянський кінь для супербактерії. Як у Львові розробляють новітній антибіотик
- Перекласти Шептицького на сучасний лад. Як у Львові пройшло бієнале Митрополита
- «Осиротілі юрби гуляк». Як ведеться на карантині ресторанам Європи і світу
- Місцеві вибори 2020 у Львові та ОТГ. Найважливіше. Фото, відео. Оновлюється
- Реконструкція Винників. Репортаж з містечка, яке вперше не голосувало за власного мера
- Літати по-новому. Що корисного можуть дати пасажирам карантинні зміни в авіації
- Онлайн-голосування на виборах – прогрес чи смерть для демократії
- Вибори до Львівської міськради. Перша «десятка» УГП
- Вибори до Львівської міськради. Перша десятка партії «Варта»
- Що Кошулинський обіцяє зробити для Львова. Аналіз програми
- Вибори до Львівської міськради. Перша «десятка» партії «Слуга народу»
- Вибори до Львівської міськради. Перша «десятка» партії «Голос»
- Що Рущишин обіцяє зробити для Львова. Аналіз програми
- Диригент швидкої допомоги. У пам’ять про лікаря і любителя джазу Ігоря Орлова
- Замок, космічна екскурсія і музей людських історій. Мандрівка Золочівщиною
- Місцеві вибори пройдуть за новими правилами. Що змінилось?
- Дзвонила всім підряд у телефонній книзі. Як львівська вчителька поборола рак
- Хаотична забудова та сміття. Як кандидати на мера Львова вирішуватимуть ці проблеми
- Захищати не лише на передовій. Як із маленьких справ будується захист країни
- Що Зінкевич обіцяє зробити для Львова. Аналіз програми
- На «В» з мінусом. Дитячий онколог Роман Кізима про медицину у Львові
- Чи можуть Львівщину «закрити» на карантин і кого це зачепить у першу чергу
- Єдина надія на подолання пандемії. Чи все так просто з вакциною проти Covid-19
- Що обіцяють Садовий і Синютка зробити для вирішення транспортної проблеми. Аналіз програм
- Із корицею, веганський і на когуті. 7 рецептів борщу від відомих львів'ян
- Нова економічна реальність. Де зараз є і куди прямує економіка України
- Чому будівництво вітряків на Боржаві розглядають в суді і до чого тут репутація України в Європі
- «Як перетворити кризу у можливості». Не час різати одне в одного бізнес-пиріг, треба його збільшувати
- Як-як тебе звуть? Історії львів'ян з незвичними іменами
- Посаг для Львова. Що принесуть у Львівську ОТГ Грибовичі і Малехів
- Гасити пожежу голими руками. Чому вчителів у Львові не тестують на Covid-19
- Привіт з далеких галактик. Як на Львівщині працює Центр космічних досліджень
- Треба вичавити з себе совок, а потім ще раз і ще раз. Кауфман у влозі Рущишина
- Втратити, щоб відчути цінність. «Як перетворити кризу у можливість» у галузі гостинності
- У світі почали використовувати нові тести на Covid-19. Що це і чи будуть вони в Україні
- З нас насміхаються. Чому львів'яни вийшли на Бандери захищати бруківку
- Вибори до Львівської міськради. Перша «десятка» Європейської солідарності
- «Тримати лінію фронту і захищати своє». Жадан у влозі Рущишина
- Нам бракує мишей. Як у Львові розробляють вакцину від коронавірусу
- Карантин допоміг вдосконалитися. Як пандемія змінила роботу «Майстерні Improv»
- Усе про авіакатастрофу військового літака Ан-26 на Харківщині в один клік. Фото, відео. Оновлюється
- Що обіцяє Садовий зробити для Львова. Аналіз програми
- Чому львів’яни досі п’ють хлоровану воду і чи здатні політики вирішити проблему
- Тепер нас знають і поважають. Як перекладачка просуває Львів у світі
- На Covid-19 хворіють повторно. Чи варто панікувати
- З Нью-Йорка до Львова. Як американський актор знімався в містичному трилері
- Завжди перший. У пам’ять про педіатра Богдана Остальського
- «Якщо справою не живеш, то не будеш успішним». Як поїхав під час пандемії «Чудо Тур»
- 3D друк, Zoom і нафта. Яким галузям і компаніям дісталась корона, а кому від неї і добряче дісталось
- Ризики збільшуються, але страху вже немає. Львівський готельєр про бізнес у час Covid-19
- Чи працюють у Львові правила МОЗ про госпіталізацію пацієнтів з Covid-19
- Верховний головнокомандувач. Що робив Володимир Зеленський на Яворівському полігоні. Репортаж
- Чи вартує в час пандемії вакцинувати дітей від грипу. Пояснення педіатра
- Що «Є» у Львові? Як популярна мережа книгарень потрапила у скандал
- Пройти випробування пандемією. Економічні загрози та можливості напередодні другої хвилі ковіду
- Смерть чоловіка у центрі Львова. Як у майбутньому запобігти таким випадкам
- Новий рядок у паспорті та єдиний транспорт. Що буде у Львівській ОТГ
- Чорні глечики і Біла пані. Подорож у Гавареччину і Підгорецький замок