Топ закладів дошкільного розвитку дитини у Чернівцях

2848 0
«Твоє місто. Чернівці» дізналося, куди можна віддати своїх дітей, аби вони всебічно розвивалися.

Нерідко батьки вирішують віддати дитину до центру раннього розвитку, щоб забезпечити ії повноцінний розвиток та підготувати до садочка чи школи. Чимало питань виникає про те, як обрати оптимальний варіант. Ми підготували топ таких закладів у нашому місті, аби полегшити пошуки. 


1. Центр іноземних мов «ASAP» (вулиця Лесі Українки, 7-Б)

Тут дітки від трьох років займаються в ігровій формі. Вони не починають з вивчення букв, а одразу починають зі слів. Так, у трьохлітньому віці вони можуть зв'язувати вже повноцінні речення. На заняттях діти займаються з картинками та магнітними дощечками.

Також у центрі є група розвитку і підготовка до школи. Діти займаються з викладачами, пишуть і читають, вивчають геометричні фігури.

Дітки від трьох років займаються годину без перерви, а діти віком від 4-ох до 6-ти – займаються півтори години. На перерві діти можуть пообдіати у їдальні. 

2. Центр дошкільного розвитку «Іриска» (вулиця Руська, 229А)

 

Діяльність центру спрямована на всебічний та гармонійний розвиток дитини. Для дитини забезпечують інтелектуальний і мовленнєвий, креативний (торцювання, айріс фолдінг, кусудама, поп-ап, скрапбукінг, сутаж, валяння вовни, техніка ниткової графіки, ошибана, малювання, ліплення, моделювання), фізичний розвиток (профілактика плоскостопості, сколіозу, постановка корпусу). 

Центр працює за такими напрямами:
- розвиваючі заняття;
- творча майстерня;
- іноземні мови;
- підготовка до школи;
- експрес-підготовка до школи;

3. Школа розвитку дитини «Kinder Life» (вулиця Героїв Майдану, 57)

 

Центр розвитку Kinder Life працює із дітками віком від 1,5 до 6 років. Тут діток навчать англійської мови, підготують до школи. Також, тут можна займатися танцювати, малювати та відвідувати заняття з логопедом.

Ігрова кімната у закладі працює з 09.00 до 21.00.

4. Центр дошкільного розвитку «Лімпопо» (Парковий проїзд, 2а)

Тут виховання акцентують на розвиваючих іграх у команді і соціалізації.
Дітки також зможуть швидко вивчити мову, адже викладачі використовують сучасні методики та новітні форми навчання. На курси англійської мови проводять набір діток віком від  5 до 7 років.

Ярослава Дерев`янко