П'ять чернівецьких вивісок, за які не соромно

593 0
«Твоє місто.Чернівці» обрало вивіски, які органічно виглядають в історичній частині міста та з'ясувало, чи вони не порушують правила розміщення зовнішньої реклами.
cv.cv.ua

cv.cv.ua

У Чернівцях дотримання норм про встановлення вивісок контролюється положенням про порядок розміщення зовнішньої реклами в Чернівцях. Окрім того, щоб вивіска була встановлена згідно із положенням, важливо, щоб вона органічно виглядала в історичній частині міста. 

«Твоє місто. Чернівці» пройшлося вуличками міста, щоб відшукати вивіски, за які не соромно. Чому вони не порушують закону та в чому їх естетика, пояснює начальник відділу реклами та міського середовища Андрій Мірошниченко.

Wine Time

Вивіска відповідає вимогам, які затверджені міською радою. Не видно кріплень, немає внутрішньої підсвітки, монохромний колір матеріалу.

Де: вулиця Головна, 37

2Cups

місце смачних зустрічей

На цю вивіску у відділі реклами зареєстрований паспорт, є дозвіл на використання торгової марки і назви. Вона повністю відповідає графічній частині розміщення вивісок.

Де: вулиця Героїв Майдану, 7

Піца-парк

Надписи над вітринами створюють ефект простору та легкості. Вони вдало гармоніюють з фасадом, елегантності надає невеличка монотонна табличка з графіком роботи піцерії.  

Де: вулиця Головна, 77

Сирне королівство

Вивіска інформативна, вдалий колір підсилює бажання покупця відвідати магазин. Хоча літери і є великими, вони не перевищують дозволених норм.

Де: Центральна площа, 6

Художній салон

Оформлення вивіски підкреслює стиль художнього салону. Літери, вирізьблені на дерев’яній основі, не порушують норм встановлення реклами в історичній частині міста. 

Де:вулиця Ольги Кобилянської, 22


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар