600 будинків у Чернівцях отримали управителя. Що це означає

1134 0
Виконавчий комітет призначив управителів за результатами конкурсу.

ТОВ «Єврокомунбуд» управителем 404-х багатоквартирних житлових будинків. ПП «Порядок в домі» стало управителем 210-х будинків. 

Управителем багатоквартирного будинку може бути компанія (юридична особа) або спеціаліст (фізична особа-підприємець), яка надає послуги з управління будинком на підставі договору із співвласниками цього будинку. Основна функція управителя — забезпечити належні умови проживання і задоволення господарсько-побутових потреб, належне утримання та ремонт спільного майна багатоквартирного будинку і прибудинкової території.

Вам буде цікаво: ОСББ на острові. Чому мешканцям у Чернівцях (не)вигідно об'єднуватись

До обов’язкових функцій належать послуги з утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території.Серед них — прибирання прибудинкової території та приміщень, утримання ліфтів, купівля електроенергії для функціонування спільного майна будинку, поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку.

Додаткові послуги можуть бути включені до договору за спільним бажанням співвласників та управителя. Наприклад, страхування спільного майна, організація здавання в оренду, проведення капітального ремонту.


Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар