Буковина неефективно освоює кошти: що це означає

225 0
Рахункова палата перевірила ефективність використання додаткових обсягів освітньої субвенції у Чернівецькій області у 2015-2017 роках.
Фото: Чернівецький промінь

Фото: Чернівецький промінь

У Чернівецькій області неефективно використовують додатковий обсяг освітньої субвенції з держбюджету. Про це повідомляється на сайті Рахункової палати.

«Загалом на початок травня цього року місцевим бюджетом Чернівецької області не освоєно 41 млн грн, що надійшли протягом останніх трьох років», – повідомляє Рахункова палата. 

Рахункова палата перевірила ефективність використання додаткових обсягів освітньої субвенції у Чернівецькій області у 2015-2017 роках і встановила певне покращення матеріально-технічного забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів у регіоні. Водночас зазначають, що управління цими коштами вийшло несистемним і малоефективним.

Чернівецька ОДА не придбала шкільні автобуси. Натомість спрямували кошти місцевим бюджетам нижчого рівня, які не змогли їх повністю освоїти. 

Рахункова палата на підставі аудиторських висновків звернулася до Чернівецької облдержадміністрацій з рекомендаціями щодо врегулювання проблемних питань.


Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар