Чернівчан закликають долучитися до «Години Землі»

230 0
Наше місто вже всьоме візьме участь у всесвітній акції.
Фото - 24tv.ua

Фото - 24tv.ua

Чернівці всьоме приєднаються до кампанії Всесвітнього фонду природи, у рамках якої в усьому світі вимкнуть світло на одну годину – «Годину Землі».  Долучитися до акції у Чернівцях можна 24 березня з 20:30 до 21:30.

Департаменту житлово-комунального господарства міської ради доручили організувати підтримку кампанії «Година Землі-2018» через вимкнення зовнішнього освітлення у центральній частині міста, повідомляє Чернівецька міськрада.

Довідка

«Годину Землі» започаткували 2007 року Всесвітнім фондом природи в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році акція поширилась світом, в ній взяли участь більш, як 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналась до всесвітньої кампанії у 2009 році. До акції вже приєдналось понад 7000 міст у 162 країнах світу, зокрема в Україні – більше 55 міст та містечок. Окрім символічного вимкнення світла на годину, кампанія робить наголос на необхідності та користі щоденних дій кожного мешканця міста в сфері енергоефективності, ощадливого використання енергоресурсів тощо. Тема цьогорічної кампанії – Connect2Earth («Злови зв’язок з Землею») – підкреслює, що люди почали втрачати зв’язок з планетою, який потрібно відновити.

Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар