Чернівчан запрошують на тренінг про молодіжну політику

272 0
Заявки приймаються до 16 квітня.
eoialbacete.net

eoialbacete.net

Відділ у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради спільно з Міністерством молоді та спорту України, проектом «Інтегрований розвиток міст в Україні», що виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH», Програмою розвитку ООН, UNICEF та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики продовжує реалізовувати Програму «Молодіжний працівник». У рамках Програми оголошується конкурс на участь у Базовому тренінгу для учасників з міста Чернівців 26-28 квітня 2018 року.

Мета тренінгу – сформувати в учасників основні теоретичні знання та практичні навички для реалізації регіональної молодіжної політики.

Завдання тренінгу:

 – забезпечити учасників необхідним базовим рівнем для реалізації успішної молодіжної політики;

 – налагодити діалог між різними учасниками молодіжної політики;

 – надати учасникам можливість створити власну ідентичність себе як молодіжного працівника.

До участі у конкурсі запрошуються:

– лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю;

– державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні;

– працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності.

Програма складається з трьох модулів:

Модуль 1. Молодіжна політика і молодіжна робота. Ключові теми: Хто така молодь? Що таке молодіжна політика? Дорожня карта реформування молодіжної політики в Україні. Участь молоді. Міжсекторний підхід. Молодіжна робота і молодіжна політика. Європейський підхід до молодіжної політики.

Модуль 2. Громада і молодіжна робота в громаді. Ключові теми: Громада. Активізація громади. Молодіжна робота в громаді. Міжсекторний підхід. Участь молоді.

Модуль 3. Компетенції молодіжного працівника. Ключові теми: Молодіжний працівник. Компетентнісний підхід. Компетенції молодіжного працівника. Портфоліо молодіжної роботи Ради Європи.

Під час тренінгу учасники зможуть обмінятися досвідом та знайти партнерів для реалізації спільних проектів в молодіжній сфері.

Місце проведення: Чернівці.

На період проведення тренінгу учасники забезпечуються харчуванням. тренінг є безкоштовним для учасників, які пройдуть відбір. По завершенню учасники отримають сертифікат встановленого зразка про проходження Базового тренінгу Програми «Молодіжний працівник».

Заявку потрібно подати за наступною адресою – http://youth-worker.org.ua/event/chernivtsi-28-04-2018/ . Детальна інформація про Базовий тренінг Програми «Молодіжний працівник»: http://youth-worker.org.ua/about/training-levels/basic-training/.  

Кінцевий термін подання заявок – 16 квітня 2018 року. Про результати конкурсу учасники будуть повідомлені 18 квітня 2018 року.

Контактна особа: Олексійчук Світлана Іванівна –55 72 83. Організаційні деталі тренінгу будуть повідомлені в індивідуальному порядку після завершення конкурсу.
 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар