Чернівчан запрошують прибрати могили буковинських діячів у Садгорі

265 0
Акція відбудеться у четвер, 12 квітня
facebook

facebook

️12 квітня у рамках відзначення сторіччя Української Революції з ініціативи Громадського комітету з догляду за українськими історичними похованнями на Садгірському центральному кладовищі відбудеться щорічна акція «Упорядкуємо пам'ять та пам’ятки!»

У рамках заходу представники громадських організацій, депутати Чернівецької міської ради, учні та учителі Садгірських навчальних закладів приберуть та упорядкують могили похованих в Садгорі діячів буковинської історії та культури. Про це на своїй сторінці у Фейсбуку написав Дмитро Сірман.

«Біля відновленого пам’ятника Невідомим героям Першої світової війни згадаємо земляків – учасників українських визвольних змагань, уродженців Садгори. Садгірський центральний цвинтар вже традиційно стає об’єктом проведення акції Громадського комітету з догляду за українськими історичними похованнями. Завдяки зусиллям громадськості в минулі роки прибрали ряд занедбаних могил, привернули увагу влади до проблем зі збереженням нашої історичної спадщини. Тож запрошуємо представників громадських організацій, політичних партій, підприємств та установ, всіх патріотів рідного міста долучитися до акції! Місце проведення акції: Центральне Садгірське кладовище (вул. Горішня)», – йдеться у дописі. 

Час та місце зібрання: 13:00 на центральній алеї.

Контактний телефон: 095-499-83-44, громадський комітет з догляду за українськими історичними похованнями.

 

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар