Чернівецька міська рада запропонувала ЛГБТ-спільноті утриматись від проведення заходів у місті

481 0
Про це йдеться у відповідному проекті рішення.
Молодий Буковинець

Молодий Буковинець

Чернівецька міська рада запропонувала ЛГБТ-спільнотам утриматись від проведення публічних заходів на території Чернівців до врегулювання  на законодавчому рівні питання, викладеного у зверненні до Верховної Ради України. Цей проект рішення підтримали 30 із 32 зареєстрованих депутатів.

Звернення депутатів Чернівецької міської ради можна переглянути тут.

Під час розгляду електронної петиції  №200 Гунька М. І. щодо заборони проведення гей-парадів та фестивалів рівності в м.Чернівцях  чиновники міської ради розглянули норми законодавства, що регулюють проведення мирних зібрань. Утім через суспільну стурбованість міська рада підтримала звернення депутатів.

«Водночас, враховуючи те, що порушене в електронній петиції питання викликає стурбованість у значної частини мешканців міста,  міська рада вважає за необхідне підтримати звернення депутатів Чернівецької обласної ради до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо захисту інституції сім'ї в Україні», – йдеться у проекті рішення.

Нагадаємо, на початку липня на сайті електронних петицій зареєстрували петицію «Заборонити проведення гей-парадів та фестивалів рівності в Чернівцях». Її підписали 317 осіб із 250 необхідних.
Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар