Чернівецька область за індексом споживчих цін на 24 місці

327 0
Буковинці здійснювали покупки за вищими цінами, ніж сусідні області.
svetlovodsk.com.ua

svetlovodsk.com.ua

У Чернівецькій області ціни виявились вищими за загальноукраїнські. За індексом споживчих цін Чернівецька область на 24 місці: 102,1% на Буковині і 101,5% в Україні. Це означає, що буковинці здійснювали покупки за вищими цінами, ніж їхні сусіди, розповів голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук.
 
«За індексом промислової продукції наш край також не пасе задніх – 3-є місце в Україні є доволі пристойним показником. Наші 116,1% проти 103,6% загалом по Україні» повідомив він.
 
Водночас за індексом будівельної продукції в січні 2018 року Чернівецька область посіла 1 місце Україні. Цей показник в області становить 186,6%, тоді як загальноукраїнський  лише 99%.
 
Виконавча влада напряму не може впливати на ціноутворення, та все ж вона шукатиме шляхи співпраці з підприємцями та підприємствами різних форм власності з метою доведення цін до економічно обгрунтованих, пообіцяли у прес-службі Чернівецької ОДА.
 
Довідка:
Індекс споживчих цін (ІСЦ) характеризує зміни у часі загального рівня цін на товари та послуги, які купує населення для невиробничого споживання.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар