Чернівецькі перевізники повинні облаштувати автобуси для людей з інвалідністю

477 0
Ці умови повинні виконати до 31 грудня 2019 року.
See-life

See-life

Підприємства, які здійснюють перевезення пасажирів громадським транспортом, повинні забезпечити умови у автобусах для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.Такі вимоги передбачені змінами до рішення виконкому про організацію пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування, повідомляє прес-служба міськради.

На маршрутах мають використовуватись транспортні засоби, які пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення в кількості 35 відсотків загальної кількості автобусів на маршруті до 31 грудня 2019 року та 50 відсотків – з 1 січня 2020 року. 

Транспортні засоби, що можуть перевозити осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, повинні пристосувати для користування людей з вадами зору, слуху та з ураженнями опорно-рухового апарату. Також передбачити зовнішні звукові інформатори для номера і кінцевих зупинок маршруту, текстових та звукових систем у салоні для оголошення зупинок. Ці вимоги затвердженні Мініфраструктури.
Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар