Чернівецькому аеропорту можуть присвоїти ім'я Леоніда Каденюка

345 0
Таким чином планують увічнити пам'ять про першого українського космонавта.
Фото - Молодий буковинець

Фото - Молодий буковинець

Міжнародний аеропорт у Чернівцях можуть перейменувати іменем першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка, про це на брифінгу повідомив мер Чернівців Олексій Каспрук.
 
«Нам потрібно увічнити пам'ять про Леоніда Каденюка, це питання винесемо на громадські обговорення. Також буде працювати топонімічна комісія. Ми виступаємо із ініціативою присвоїти згідно з законодавством ім'я Леоніда Каденюка нашому аеропорту», - зазначив мер
 
За словами мера, українським законодавством передбачено, що підприємствам, організаціям, установам може бути присвоєне ім'я людей, які здійснили героїчний вчинок, зробили вагомий внесок у зміцнення авторитету України.
 
Нагадаємо, перший український космонавт Леонід Каденюк пішов з життя на 68-му році життя у Києві, під час традиційної ранкової пробіжки в парку 31 січня.
 
Довідка
Герой України Леонід Каденюк народився 28 січня 1951 року в селі Клішківцях, Хотинського району, Чернівецької області в сім'ї сільських вчителів. У період з 19 листопада по 5 грудня 1997 року здійснив космічний політ на американському шатлі «Колумбія» місії STS-87. Під час польоту виконував біологічні експерименти спільного українсько-американського досліду з трьома видами рослин. У 2001 році Леоніду Каденюку присвоїли почесне звання «Почесний громадянин Чернівців».
 
Ярослава Дерев'янко
 

Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар