Чернівецьку міську раду зобов'язали припинити монополію МКП «Реклама»

429 0
Господарський суд Чернівецької області зобов’язав Чернівецьку міську раду забрати у МКП «Реклама» виключні повноваження у сфері розміщення зовнішньої реклами у місті.
Фото: АСС

Фото: АСС

Господарський суд Чернівецької області зобов’язав Чернівецьку міську раду забрати у МКП «Реклама» виключні повноваження у сфері розміщення зовнішньої реклами у місті та припинити привілеювати це підприємство на ринку послуг з демонтажу рекламних засобів. Про це свідчить рішення суду від 16 липня, повідомляють Наші гроші.

Чернівецька міськрада делегувала МКП «Реклама» виключні повноваження у сфері розміщення зовнішньої реклами у місті, а також надала цьому комунальному підприємству переваги щодо виконання платних послуг із демонтажу рекламних засобів. Такими діями рада дозволила монополію підприємства «Реклама». Відтак, міськрада є відповідальною за ситуацію, що склалась, і повинна припинити порушення конкурентного законодавства.

МКП «Реклама» керує Тарас Унгурян. Колишній директор цього підприємства, Ігор Воронич, у березні цього року звинуватив Унгуряна у махінаціях із встановленням рекламних щитів. Йшлося про перенесення двостороннього білборда на нове місце під виглядом та згідно з виданим дозволом одностороннього білборда.

 


Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар