Чернівецький есеїст приєднався до міжнародної літературної організації Пен-клуб

170 0
До однієї з найстаріших міжнародних письменницьких організацій.
sumno.com

sumno.com

Олександ Бойченко приєднався до українського осередку Міжнародного ПЕН-клубу.

Окрім нього до організації вступили сім діячів культури: письменниця, правозахисниця, громадська діячка, телеведуча Лариса Денисенко, письмениця та есеїстка Таня Малярчук,, письменниця, журналістка і культурна менеджерка Анастасія Левкова, перекладач і музикант Віктор Морозов, письменниця, перекладачка та літературознавиця Оксана Луцишина, публіцист, письменник і журналіст Віталій Портников та російська журналістка, критикиня, одна з найактивніших перекладачок української літератури в Росії Олена Мариничева.

Довідка. Олександр Бойченко – есеїст, перекладач, літературний критик з Чернівців. Перекладає із польської та російської мови. Його художня есеїстика «Щось на кшталт шатокуа» була лауреатом премії «Книжка року».

Пен-клуб – міжнародна неурядова організація, яка об'єднує професійних письменників, редакторів і перекладачів. Був створений з метою сприяння дружбі й інтелектуальній співпраці письменників всього світу; акцентує увагу на ролі літератури в розвитку взаєморозуміння і світової культури; бореться за свободу слова; діє як потужна сила в захисті прав письменників, яких садять до в'язниці, а деколи і вбивають за їх погляди. Це одна з найстаріших організацій, яка бореться за права людини, і одна з найстаріших міжнародних письменницьких організацій.


Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар