Чернівецький геопортал визнали найкращим на Світовому саміті Партнерства відкритого врядування

821 0
У конкурсі брали участь ініціативи з 12 країн світу, орієнтовані на підвищення прозорості та підзвітності влади і залучення громадян.
CITY-GUIDE

CITY-GUIDE

Чернівецький геопортал переміг у конкурсі-презентації ініціатив з відкритості місцевої влади та залучення громадян під час Світового саміту Партнерства відкритого врядування в Тбілісі.

У конкурсі брали участь ініціативи з 12 країн світу, орієнтовані на підвищення прозорості та підзвітності влади і залучення громадян.

«Якщо ми хочемо співпрацювати з громадою, спільно знаходити найкращі рішення, потрібно надавати громаді найбільш повну інформацію в належному вигляді. Геопортал є тим інструментом, який дозволяє це робити. Адже люди завжди цікавляться тим, що стосується саме їх, відбувається безпосередньо біля місця їхньої роботи, навчання чи відпочинку. Близьке розташування породжує відчуття приналежності, і тоді люди цікавляться, долучаються та контролюють», –каже  начальниця відділу комп’ютерно-технічного забезпечення міської ради Тетяна Лебухорська.

Нагадаємо, що наповнений геопротал міста презентували у червні. На ньому розміщений реєстр адрес, детальні плани території, інформація про дитячі майданчики, парки та сквери, план ремонту доріг в місті. Інформація представлена у форматі карт, які створені за масивами міських даних. Передбачається, що на основі цієї інформації експерти, журналістики, громадські діячі та чернівчани будуть не тільки аналізувати, але й приймати рішення, що стосуються міського простору.

Довідка:

Партнерство Відкритого врядування – це багатостороння ініціатива, спрямована на забезпечення конкретних зобов’язань урядів щодо сприяння прозорості, розширення можливостей громадян, боротьбі з корупцією та використання нових технологій для посилення управління. З моменту створення у 2011, до партнерства долучились уряди 67 країн з усього світу, в тому числі Україна. Нагадаємо, чернівецький геопортал презентовано громаді міста 18 червня 2018 року. На порталі доступні такі карти: парки та сквери, дитячі майданчики, детальні плани територій, тимчасові споруди, карти проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» та інші.
 


Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар