Чернівці пропонують облаштувати екопарковками

733 0
Відповідна петиція набрала необхідну кількість голосів і буде розглядатись на сесії.
ілюстративне фото

ілюстративне фото

Петиція щодо облаштування в місті екомпарковок набрала  необхідну кількість голосів і буде розглядатись на плановій сесії міської ради 30 серпня.

«Екопарковки  допомагають зберегти зелені зони міста, естетичний вигляд газонів, упереджують появу на них слідів від коліс автомобіля. Окрім того, за допомогою фахово облаштованої екопарковки можна укріпити грунт на автостоянках, під’їзних шляхах до гаражів, біля  спортивно-оздоровчих закладів та місць культурного відпочинку, навколо окремо ростучих дерев», – йдеться у проекті рішення.

Однак, на такій парковці  не можна залишати автомобілі довше трьох діб, щоб не пожовкла трава. Заборонено ремонтувати та мити машини, а бетонні решітки незручні для  взуття на підборах. Стінки екопарковки можуть руйнуватись під час руху авто. Також така парковка потребує дорожчого обслуговування: взимку її не можна обробляти сіллю та реагентами, для догляду за травою не рекомендують використовувати газонокосарки, їх важче прибирати від сміття та снігу. Отруйні технічні рідини автомобіля через газонні решітки потрапляють у грунт і для очищення потрібно робити грунтозаміщення.

Низка  українських міст вже мають досвід використання екопарковок у дворах житлових масивів, парках та  скверах. За звичай екопарковки облаштовують на прибудинковій території житлових комплексів, біля громадських споруд, в місцях паркування велосипедів, скверах, паркових зонах, екорешіткою захищають дерева.

Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар