Чернівці стали учасником проекту від Європейського банку з енергоефективності

501 1
Грантові кошти надають на модернізацію енергоефективності у вищих навчальних закладах.
Front News International

Front News International

Європейський інвестиційний банк та мультидонорський фонд Східноєвропейського партнерства з питань енергоефективності та екології E5P підписали грантові угоди на 16,4 млн євро для підтримки вищої освіти та муніципальної інфраструктури в Україні.

Про це повідомляє представництво Європейського Союзу  в Україні.

«Грант на 10 млн євро має посилити енергоефективність в семи університетах, які беруть участь в проекті щодо вищої освіти України. Грант на 6,4 млн євро сприятиме модернізації муніципальної системи теплопостачання у Кривому Розі», — кажуть у представництві.

Першим проектом передбачається оновити навчальне, дослідницьке та допоміжне устаткування в багатьох державних університетах України.

«Перші сім з них — у Чернівцях, Харкові, Києві, Львові, Полтаві, Сумах та Вінниці — буде визначено на етапі оцінки», — йдеться у повідомленні.

При цьому, метою проекту в Кривому Розі є забезпечення екологічно чистого та фінансово стійкого теплопостачання. В результаті ці інвестиції сприятимуть посиленню енергоефективності та зменшенню викидів вуглекислого газу (CO2).

Нагадаємо, наразі у Чернівцях триває Програма з енергоефективності. Вона запрацювала після того,  як місто долучилося до ініціативи  «Угода мерів». Програма виконується комунальними підприємствами міста. 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (1)

Додати коментар
10 Березня, 2018 12:43
Чернівчанин Вибачте, але нічого по Програмі з енергоефективності в Чернівцях не робиться, лише ЛЕД-лампи де не де встановили!