Чому не треба поспішати зі вступом у магістратуру. Роз’яснення МОН

306 0
Для цих вступників буде окремий період реєстрації та дати складання тестів.
testportal.gov.ua

testportal.gov.ua

Охочим вступати на магістратуру не потрібно проходити реєстрацію, яка відбудеться з 6 лютого до 19 березня, адже це реєстрація на ЗНО для вступників на перший курс на ступінь бакалавра або магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань, пояснюють у Міністерстві освіти і науки України, – передає life.pravda.com.ua.

Єдиний вступний іспит чи випробування, так звана реєстрація на «ЗНО на магістратуру», триватиме з 14 травня до 5 червня включно.

Іспит для вступу на магістратуру потрібно буде складати двом категоріям вступників.

Зокрема, першій з них для вступу на спеціальності галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика»,  «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини» (крім спеціальності «Міжнародне право») за всіма формами навчання необхідно буде пройти єдиний вступний іспит з іноземної мови.

Друга категорія - здобуття ступеня магістра за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» за всіма формами навчання потрібно складати єдиний вступний іспит з іноземної мови та єдине вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей.

Вам буде цікаво: ЧНУ у першій десятці вишів за кількістю бюджетників і контрактників

Усю необхідну інформацію для вступників на магістратуру невдовзі розмістять на сайті МОН та Українського центру оцінювання якості освіти

Оголошення про початок реєстрації на єдиний вступний іспит та випробування на магістратуру, а також всю необхідну інформацію незабаром розмістять на сайті МОН та Українського центру оцінювання якості освіти.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар