Чому відставка міського голови не має правових підстав

421 0
Більшість пунктів обґрунтування не підкріплені судовими рішеннями.

Більшість пунктів обґрунтування до проекту рішення про дострокове припинення повноважень міського голови Чернівців Олексія Каспрука, яке оприлюднили 25 липня, не підкріплені судовими рішеннями.

В інтерв'ю «Твоє місто. Чернівці» політолог Ігор Бабюк сказав, що з таким обгрунтування рішення про припинення повноважень не буде правомірним.

«В обґрунтуванні все має підкріплюватися рішеннями суду. Особливо, бездіяльність та перевищення повноважень. Зараз це обґрунтування – прості звинувачення. Тільки одна третя – це рішення судів, але рішення судів щодо бездіяльності не міського голови, а департаментів. Міський голова зможе оскаржити рішення у судовому порядку», –  каже він.

Читайте також: Як рада може позбавити мера повноважень та чому це ще нічого не означає

В обґрунтуванні зазначені порушення щодо укомплектування виконавчого комітету, затримка в призначенні секретаря міської ради, порушення Регламенту міської ради, неправомірна передача підпису документів своєму заступникові, протиправна діяльність посадових осіб департаменту містобудівного комплексу й земельних відносин, ухилення від проведення конкурсів при призначенні на посади в органах місцевого самоврядування тощо. Повний текст можна завантажити за посиланням.   

Вам буде цікаво: Гра в пінг-понг. Чому мер має ініціювати переговори

Нагадаємо, сьогодні на сесії міськради розглянуть ініційоване секретарем міської ради Василем Проданом питання про дострокове припинення повноважень міського голови Чернівців Олексія Каспрука.

Раніше, 31 травня, через відсутність обґрунтування депутати зняли з розгляду це питання.  


Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар