Даніела Стіл та Юрій Андрухович. Які книги купували чернівчани цього місяця

800 0
В одних книгарнях найпопулярнішими є українські автори, а в інших – закордонні зберігають лідерство роками.
bigkiev.com.ua

bigkiev.com.ua

У «Книжковому клубі сімейного дозвілля» молоді і старші чернівчани купували Ремарка. А серед сучасних українських авторів були популярними Андрій Кокотюха і Василь Шкляр.

«Чернівчанки поважного віку купували Даніелу Стіл, книга якої вийшла українською. Нору Робертс теж багато хто брав. Купують романи еротичного змісту зі швидким розвитком сюжету. З класичної літератури був популярним збірник «Дари волхвів», це різдвяна проза»,  – каже продавчиня-консультантка Інна.

З фантастики у книжковому магазині купували Стівена Кінга. Особливо популярною була «Зелена миля», яка вийшла в українському перекладі. Серія «Темна вежа» також користувалась попитом. Зараз з’явилася ще серія Джорджа Мартіна «Пісня льоду та вогню», яку чернівчани розкуповують.

Популярним був детектив «Вбивство у Східному експресі» Агати Крісті, який нещодавно екранізували. «Смертельний капкан» Сергія Майдукова беруть чернівчани і чернівчанки різного віку.

За словами продавчині, книги Данієла Кіза «Квіти для Елджерона» і «П’ята Саллі» змітають з полиць, бо вони досить легко читаються.

Купували у «Книжковому клубі сімейного дозвілля» також бізнес-літературу. Бестселерами є: «Ніколи не їжте наодинці» Кейт Феррацці, «Думай і багатій» Наполеона Хілла.

У книгарні «Букініст» кажуть, що найбільше цього місяця продали дитячих книг та перекладів ХХ століття.

«У нас є багато старенької класики. Вона продається завжди і приблизно в однаковій мірі. Ще часто купують мотивуючу літературу, а також книги по психології стосунків.» – каже продавчиня-консультантка Ірина.

Популярною у книгарні цього місяця була новинка Андруховича «Коханці Юстиції». Також чернівчани купували Ремарка, Кінга, Дена Брауна, Деніела Кіза. За словами продавчині, ці автори залишаються популярними вже роками.

У Целанівському центрі лідерами продажів були «Легенди Чернівців» чернівецької авторки Христі Венгринюк та «Історія, варта цілого яблуневого саду» Максима Дупешка. Багато купували Сергія Жадана, Юрія Андруховича та Андрія Любку.

До книжкового магазину «Буква», за словами продавців, найчастіше приходили за книгою «Най сніжить» авторів Джона Гріна, Моріна Джонсона та Лоріна Міракла, «Чоловіки з Марсу, жінки з Венери» Джона Грея, «Провина зірок» Джона Гріна, «Усе, що ми бережемо» Керрі Лонсдейл та «451 градус по Фаренгейту» Рея Бредбері.

Аліна Кувалдіна


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар