Де зробити красиве фото у Чернівцях. Поради фотографів

369 0
«Твоє місто. Чернівці» зібрало для вас підказки, як знайти гарні локації для фото – улюблені місця чернівецьких фотографів, блогерів та фотожурналістів.
Фото Максима Козьменко

Фото Максима Козьменко

Чернівецька блогерка Ірина Мусійчук розповіла, що у Чернівцях важко знайти місце, де ніхто не потрапить у кадр. Жовтневий парк – це безліч фотолокацій для тих, хто не хоче поділяти свої фото із кимось іншим.

Фотожурналіст Володимир Гуцул порадив знайти свій дворик.

«Тут все залежить від вдачі. Саме у двориках історичної забудови залишились от ті справжні автентичні Чернівці, про які ми можемо прочитати в книгах Дроздовського чи Вернона Кресса», – каже він. 

Також він акцентує на залізничному вокзалі та зоні Прута як хороших локаціях, де є контрастне поєднання природи та індустріального минулого міста.

Для тих, хто за вдалим кадром може зайти дуже далеко, є Цецино. Фотограф Діма Бабич каже, що найвища точка у Чернівцях підійде для портретної зйомки: людина на фоні розмитих вогнів міста, неба та гір.

Фотожурналіст Максим Козменко радить повернутись до класики.

«Вид з-під корпусу №5 ЧНУ на церкву. Тут ковані ліхтарі, масивні дерев'яні лавиці і кам'яні червоні стіни створюють естетичну картинку. Або є парк Шевченка чи алея, паралельна до вулиці Головної. Будь-якої пори року, погоди, часу доби тут видніється міфічний простір з деревами-велетами і довжелезною доріжкою», – каже він.

Ще Максим радить вулицю Кобилянської, вулицю Синагоги та єврейський квартал. Там відчувається автентика та самобутність Чернівців.  

Олена Дуняк

 


Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар