Депутати не дозволили провадити будівництво на території підприємства «Ринок Буковинський»

342 0
Погодили об’єднання земельних ділянок на розі вулиць Небесної Сотні–Комарова для спільного підприємства «Ринок Буковинський»

Чернівецька міська рада своїм рішенням погодила об’єднання земельних ділянок на розі вулиць Небесної Сотні–Комарова для спільного підприємства «Ринок Буковинський». Депутати вилучили з проекту рішення слова «дозволити проводити будівництво на цій ділянці». Після ухвалення цього рішення розпорядженням мера буде створена робоча група, яка вивчить питання.

За словами міського голови Олексія Каспрука, земельна ділянка перебуває у власності територіальної громади міста. А торговельні місця спорудили тут самі підприємці. Сьогодні ринкова вартість цієї земельної ділянки більше 1 млн доларів.

«Два роки тому ми стояли тут у сесійній залі, проблема та ж сама, нас хочуть відправити в нікуди. У нас, у 500 підприємців, хочуть свідомо забрати робочі місця, які ми створили за власні кошти. А у нас всіх робоче місце є єдиним джерелом доходу», - каже підприємець ринку пані Федоряк.

Нагадаємо, сьогодні вранці, підприємці ринку вийшли на мітинг під стіни міської ради. Вони намагалися переконати депутатів не голосувати за рішення, яке дозволить орендарю земельних ділянок, що на СП «Ринок Буковинський», проводити тут будівництво. Також просили депутатів не надавати в оренду нинішньому орендарю землю на 15 років. Адже  побоюються, що орендар зведе тут торговий комплекс та позбавить їх робочих місць.

Після тривалого обговорення депутати ухвалили рішення, яке наразі нічого не змінює для підприємців ринку.

 

 

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар