«Хроніки Нарнії» та «300 поезій». Які книги чернівчани купували у лютому

378 0
Особливою популярністю під час карантину користувалася дитяча література.
booknazy.blogspot.nl

booknazy.blogspot.nl

У «Книжковому клубі сімейного дозвілля» купували багато новинок. З’явилася книга «Анатомія скандалу» нового автора Сари Воган. Також приходять за другою частиною нової серії Сімони Вілар «Майсгрейв» «Пастка для орла». Авторка пише історичні романи.

Джоджо Мойес почали більше купувати. До дня святого Валентина багато молодих людей брали саме Мойес українською для своїх дівчат. Також «300 поезій» Ліни Костенко розмітають з полиць. У книгарні кажуть, що ця книга завжди популярна. Окрім цього, зараз саме той період, коли її проходять у школах.

«З’явилася також книга Томаса Харріса «Ганібал». Автор розповідає про того ж героя, що і в «Мовчанні ягнят». Ті, хто читав, кажуть, що вони не пов’язані, їх можна читати окремо. Вони просто в одному стилі. Крім того, у нас з’явилася нова книга Меделін Ру «Дім тіней». Вона чимось нагадує «Дім дивних дітей» Ріггса. Її беруть як російською, так і українською,» – каже продавчиня-консультантка Інна.

Попитом користувалися й дитячі книги. «Поліанну», яку зараз вивчають у школі, розкупили повністю. Популярні також і «Хроніки Нарнії» та «Таємничий сад». Це мелодраматична історія Френсіса Бернета. Купують чернівчани й дитячі енциклопедії.

Також книгарня поповнилася такою науковою літературою як «Великий замисел» Стівена Гокінга, «Таємниця походження Всесвіту» Лоуренса Краусса та «Брама Європи» Сергія Плохія.

У «Букіністі» топовими позиціями залишається психологія, розвиваюча і дитяча література.

«Довго тривав карантин, дітки не мали, чим себе займати. Тому батьки купували багато дитячої літератури. З’явилися деякі новинки, деякі переклади. Зокрема, книга «Походження» Дена Брауна у перекладі російською мовою. Книга «Місто пахло корицею й кремом Nivea» дуже популярна цього місяця. Нам подобається, як її чернівчани сприйняли. Цю книгу шукають, питають, купують», – каже продавчиня-консультантка Ірина.

У «Літературному целанівському центрі» цього місяця зросли продажі книг видавництва «Чорні вівці», вони видали другу книгу казок Ервіна Мозера «Чудові історії на добраніч». В основному купували дитячу літературу.

Також були презентації книг Маркіяна Прохаська «Нестримна сила води», Ольги Мельник «Ship life або сім місяців добровільного рабства» та Нати Гриценко «Тінь на порозі». Ці книги теж активно розкуповують.

Аліна Кувалдіна


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар