Питання про припинення повноважень мера розглядатимуть завтра

2644 0
Проект рішення залишається у регламенті травневої сесії.

Проект рішення «Про дострокове припинення повноважень Чернівецького міського голови О.Каспрука» є у регламенті сесії. Завтра депутати будуть його розглядати. Про це повідомив у коментарі «Твоєму місту. Чернівці» мер Олексій Каспрук.

Сьогодні, під час зустрічі із журналістами, секретар міської ради Василь Продан заявив, що розгляд його проекту рішення про припинення повноважень мера переноситься. Причиною назвав рішення депутатських комісій, які знайшли недоопрацювання у документі.

Читайте: Як рада може позбавити мера повноважень та чому це ще нічого не означає

«Потрібно викласти у письмовому вигляді всі зауваження до роботи мера, детально розписати інформацію про кримінальні провадження проти Каспрука. Я підготую це до сесії у червні», – повідомив Василь Продан у коментарі «Твоє місто. Чернівці».

Згідно з інформацією на сайті міської ради проект рішення «Про дострокове припинення повноважень Чернівецького міського голови О.П.Каспрука» зареєстрований від дванадцятим номером. Жодних змін до проекту не вносилось.

Засловами Олексія Каспрука, сьогоднішня заява Василя Продана про перенесення розгляду питання є маніпуляцією.

«Він злякався того, що на сесію прийде громадськість. Тому заявив, що розглядатимуть це питання у червні, коли люди будуть у літніх відпустках і не зможуть прийти на засідання», – каже він. 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар