Коли у Чернівцях приберуть вуличне радіо

440 0
Аудіорекламу, яка суперечить законодавству.
Ілюстративне фото

Ілюстративне фото

З рекламістами, які транслюють рекламу, через вуличне радіо наступного місяця розірвуть угоди, повідомили «Твоє місто. Чернівці» у департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин. Така реклама є протизаконною згідно з законом України, який забороняє розміщення реклами та/або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (в тому числі опорах) зовнішнього освітлення.

«Я готував петицію щодо заборони вуличного радіо минулого року. Вона набрала необхідну кількість голосів, але депутати на сесії її не підтримали. Вони аргументували це тим, що вуличне радіо можна використовувати як систему оповіщення населення у разі надзвичайних ситуацій. Проте, як це використовувати не зрозуміло: до такого радіо через вай-фай оператор заливає контент. Тобто, у випадку надзвичайної ситуації оператор повинен до кожного передавача окремо завантажити повідомлення про надзвичайну ситуацію. Де ж тоді оперативність?», –каже громадський діяч Юрій Воронка. 

За його словами, вуличне радіо до прийняття нового закону існувало через прогалину в законодавстві. Аудіореклама на зупинках, в маршрутках, вокзалах заборонена, але підприємці її розміщують на стовпах поруч. Згідно із законодавством все було законно: реклама не на забороненому місці, проте вона транслюється на зупинці громадського транспорту.

«За цю рекламу щомісяця в бюджет платять 340 гривень. Проте, вони позбавляють чернівчан права вибору слухати чи не слухати аудіо трансляцію на зупинках, що до речі утримуються за кошти громади»,  каже Юрій Воронка.

Нагадаємо, третього липня депутати Верховної Ради підтримали у законопроект, Згідно з яким, в Україні забороняється розміщення реклами на «підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (зокрема опорах) зовнішнього освітлення.Першого серпня виконавчий комітет чернівецької міської ради зобов’язав тролейбусне управління, упродовж двох місяців демонтувати рекламні щити з розтяжок і опор контактної мережі тролейбусних ліній, а департамент містобудівного комплексу та земельних відносин розірвати існуючі дозволи.

 


ТЕГИ: реклама

Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар