Коли у Чернівцях розпочнуть демонтаж незаконної реклами

325 0
Демонтують рекламу на тролейбусних опорах та лініях.

Восьмого вересня розпочнуть демонтаж рекламних носіїв з розтяжок і опор контактної мережі тролейбусних ліній. Демонтаж проведе комунальне підприємство «Чернівецьке тролейбусне управління», розказав у коментарі «Твоє місто. Чернівці» начальник відділу з питань дизайну міського середовища управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Андрій Мірошниченко.

«У тролейбусному управлінні передбачені гроші на демонтаж, це зазначено у пунктах договору між комунальним підприємством та рекламістами. Також їхні працівники достатньо компетентні, щоб знімати рекламу з тролейбусних ліній. Думаю, ліквідація реклами затягнеться майже до Нового року, адже для проведення робіт потрібно буде перекривати рух на дорогах», – каже він. 

Нагадаємо, третього липня депутати Верховної Ради підтримали у законопроект, який забороняє розміщення реклами на елементах контактної мережі. Першого серпня виконавчий комітет чернівецької міської ради зобов’язав тролейбусне управління, упродовж двох місяців демонтувати рекламні щити з розтяжок і опор контактної мережі тролейбусних ліній, а департамент містобудівного комплексу та земельних відносин розірвати існуючі дозволи.Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар