П'ять ідей для весняних подорожей Буковиною

733 0
«Твоє місто. Чернівці» рекомендує місця у межах двох-трьох годин їзди від Чернівців.
Україна Інкогніта

Україна Інкогніта

Хотинська фортеця

Середньовічна фортеця розташована в місті Хотин, у 27 кілометрах від Кам'янця-Подільського. Хотинська фортеця побудована у Х столітті. Найбільшої перебудови фортеця зазнала у другій половині XV століття, за часів Молдавського князівства. Саме тоді Хотинська фортеця отримала той вид, який має зараз. Тут були зведені могутні стіни, прикрашені геометричними орнаментами, п'ять веж. Рівень двору фортеці підняли на 10 метрів і розділили на княжий двір та двір воїнів. Також вирили глибокі підвали для зберігання провіанту, в які відвідувачі фортеці можуть спуститися і зараз.

Дорога: На авто  — 1 година, автобусом  — 2 години. Ціна квитка на автобус  — 52 гривні. Номер в місцевому готелі  — від 400 гривень.  

Німчич

Або Турецька вершадь – це перевал українських Карпат, з якого видно неймовірні панорами довколишніх гір та ріки Черемош. Розташований на межі Путильського та Вижницького районів Чернівецької області. З нього ведуть пішохідні маршрути до двох пам'яток природи — «Протяті Камені» та «Печера Довбуша».

Протяті Камені

Група скель, утворених з розбитих пластів пісковика та пронизаних різноманітними отворами і ходами всередині. Розташовані у півтори години пішого ходу від перевалу Німчич. Найцікавіша зі скельних груп – Соколине Око. Це кам’яна арка, що нагадує око, розташована в скелі. Верхня плита каменя утворює аркаду, з-під якої на дно каньйону веде крутий схил. Крім того, біля підніжжя скелі з північного боку є маленька трикамерна печера, до якої можна потрапити через два входи-отвори.

Дорога:На авто  — до 2-ох годин. Автобусом  — 3 години. Ціна квитка до Вижниці  — 65 гривень. Номер в готелі  — від 300 грн.

Національний природний парк «Вижницький»

Парк із мальовничими скелями, водоспадами й архітектурними пам’ятками. На території національного парку виділяється ряд церков з дзвіницями, костел, колишня синагога. Також тут  живе більше ста видів тварин із Червоної Книги України.

Дорога: На авто  — півтори години. Автобусом  — 2 години 30 хвилин. Ціна квитка до Берегомета  —50 гривень.  Готельний номер  — від 300 гривень. 

Джуринський водоспад

Розтаований у селі Нирків Тернопольської області. Протяжність водоспаду складає 16 метрів. Тиск води настільки великий, що перебуваючи поруч з спадаючою водою, складно розчути інші звуки. Поруч є красивий лісовий ландшафт та замок Червонограда, точніше, руїни замку-фортеці, які збереглися від стародавнього міста. 

Дорога:На авто  — півтори години. Автобусом  — 2 години 30 хвилин. Готельний номер  — від 300 гривень.

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар