Політична реклама

ЛНУ імені Івана Франка наближається до вибору ректора

1467 0
Завершився конкурс на посаду ректора Львівського національного університету імені Івана Франка. Про це "Твоє місто" повідомили у прес-службі університету.

На адресу Університету надійшов лист Міністерства освіти і науки України від 15 квітня № 1/11-5495, у якому йдеться про те, що станом на 14 квітня 2014 року документи на участь у конкурсі на посаду ректора Львівського національного університету імені Івана Франка подали:

•         декан юридичного факультету, професор Андрій Бойко;

•         декан філологічного факультету, професор Ярослав Гарасим;

•         декан механіко-математичного факультету, професор Михало Зарічний;

•         завідувач кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби, професор Маркіян Мальський;

•         декан філософського факультету, професор Володимир Мельник;

•         завідувач кафедри банківського і страхового бізнесу економічного факультету, професор Сергій Реверчук;

•         завідувач кафедри новітньої історії України історичного факультету, професор Олексій Сухий.

У листі Міністерства також зазначено, що Університет має організувати зустрічі претендентів на посаду ректора з колективом ЛНУ ім. Івана Франка.

28 квітня 2014 року відбудеться засідання Вченої ради Університету, на якому буде визначено дату скликання Конференції трудового колективу, яка обиратиме ректора, після чого Університет узгодить дату з Міністерством.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!