Мер передає печатку. Що далі

2675 0
Олексій Каспрук готується оскаржувати рішення в суді, а Василь Продан управляти містом наступні 90 днів.

Олексій Каспрук передає печатку міського голови Василю Продану та готується оскаржити рішення про дострокове припинення повноважень в судовому порядку. Про це він повідомив у коментарі «Твоє місто. Чернівці».  

–Я був готовий. А зараз закликаю чернівчан моніторити та контролювати владу. Зараз підуть ті шкурняки, які вони не могли протягнути раніше. Першим може бути питання по ринку «Буковинський» Чинуша, – каже він.

В.о. міського голови Василь Продан завтра проведе збори керівників управлінь та департаментів. Про це він повідомив у коментарі «Твоє місто. Чернівці».

– Напередодні декілька керівників заявляли, що підуть разом з Олексієм Павловичем. Ніхто нікого не тримає. Залишаться ті, у кого є бажання працювати на благо міста. Три місяці треба утримувати систему. Кандидатури заступників будемо виносити на розгляд ради. Є багато гідних людей, – каже він.

За словами Василя Продана, цими людьми, до прикладу, можуть стати Дмитро Сірман, Олександр Пуршага, Віталій Гавриш або Юрій Бурега.

Читайте також: «Підніми плакат вище!». Як починалася сесія міської ради

Нагадаємо, що 29 депутатів Чернівецької міської ради проголосували за відставку Олексія Каспрука з посади міського голови.

У коментарі «Твоє місто. Чернівці» депутатка Любов Сорохан сказала, що мала право голосувати за відповідне рішення, адже коли Олексій Каспрук звертався до Верховної Ради з клопотанням про перевибори міської ради, не радився з виборцями на її окрузі.

У разі дострокового припинення повноважень міського голови відповідні позачергові місцеві вибори призначаються Верховною Радою України не пізніше ніж у дев’яностоденний строк з дня дострокового припинення повноважень міського голови.

Нагадаємо, 31 березня 2011 року депутати Чернівецької міської ради проголосували за дострокове припинення повноважень Миколи Федорука. За його словами, це була ініціатива регіоналів, а чинній на той час владі потрібні були «ручні мери». Цікаво, що Федорук на той час уже вп'яте посів крісло мера. Мер спершу звернувся до суду, однак коли процес став затяжним, свої вимоги екс-мер відкликав.

Христина Гаврилюк

Повна або часткова републікація тексту без письмової згоди редакції забороняється і вважається порушенням авторських прав.


Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар