Міська рада розгляне нові правила розміщення зовнішньої реклами у Чернівцях

327 0
Департамент містобудівного комплексу зареєстрував відповідний проект рішення.

За цим проектом рішення запроваджують зонування та схеми розміщення реклами. Чернівці поділили на чотири зони. У першій зоні, яка охоплює центральну частину міста, скоротили кількість реклами. Відповідно, чим далі від центру міста – тим більше реклами.

 

Читайте також: Реклама, якої не уникнути. Чи змінять Чернівці підхід до зовнішньої реклами

 

Департамент містобудівного комплексу подасть схеми розміщення зовнішньої реклами на засідання виконавчого комітету. На їх розробку повинні виділити 300 тисяч гривень з міського бюджету. Діятимуть вони 10 років. Про це в коментарі «Твоє місто.Чернівці» сказав начальник відділу з питань дизайну міського середовища Андрій Мірошниченко,

Департамент детально розписуватиме вимоги до розташування на реклами на кожній вулиці: відстань між рекламними конструкціями, їхній розмір та вид.

Нагадаємо, в Чернівцях з 2015 року діє мораторій на встановлення нових рекламних конструкцій. Його запрвадили, щоб зупинити розміщення нових рекламних конструкцій, поки не розроблять нові правила. Тобто, щоб нову рекламу встановлювали не хаотично, а відповідно до зонування міста. На думку рекламістів, такий мораторій призупиняє розвиток бізнесу у Чернівцях, адже підприємці не можуть встановити вивіски потрібного їм розміру.

Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар