МОН радить відновити роботу навчальних закладів з 5 березня

470 0
Виняток можуть становити ті заклади, які не працюють з причин, що не стосуються газопостачання.

З понеділка, 5 березня, усі заклади освіти – дитсадки, школи, професійно-технічні навчальні заклади та виші можуть відновити роботу у звичайному режимі.

Про це сьогодні, 3 березня, повідомляє прес-служба МОН з посиланням на рішення кризового комітету Міненергетики та вугільної промисловості України. У повідомленні також ідеться, що наразі проблему з газопостачанням у країні вдалося оперативно вирішити.

«Міносвіти і науки надіслало відповідний лист-роз’яснення усім вишам та місцевим органам самоврядування, у сфері управління яких перебувають інші заклади освіти. Виняток можуть становити ті заклади, які не працюють з причин, що не стосуються газопостачання – карантин і т.і», – зазначили у відомстві. 

У МОН звернули увагу на те, що безпосереднє рішення про призупинення або відновлення роботи вишів ухвалює сам заклад у межах власної автономії.

«Відповідні рішення також мають прийняти й органи місцевого самоврядування, до сфери управління яких належать інші заклади освіти», – уточнили у міністерстві. 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар