МОЗ змінило умови підписання декларацій з лікарями

399 0
Відмінили обов’язкові копії документів, які необхідно подавати під час підписання декларації з лікарем.
Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

МОЗ внесло зміни в умови підписання декларацій із лікарями. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я України.

Зокрема в Україні відмінили обов’язкові копії документів, які необхідно подавати під час підписання декларації з лікарем. Відтак пацієнту необхідно взяти з собою лише два документи — паспорт або свідоцтво про народження для дитини та документ платника податків (Індивідуальний податковий номер).

Читайте також: Чого чекати пацієнтам та лікарям від медичної реформи

Працівники медзакладу більше не зобов’язані зберігати або робити копії документів. У них лишається лише один примірник декларації, який ви підписали.

Крім цього, невідкладну допомогу гарантують навіть тим пацієнтам, котрі не підписали декларацію з лікарем. Якщо людина перебуває у невідкладному стані, лікарі не мають права відмовити у наданні безоплатної первинної допомоги.

Також у МОЗ продовжили терміни дії декларацій, які підписали на початку кампанії. Зокрема для тих, хто підписав угоду з лікарем до 1 квітня, декларація діятиме до кінця 2019 року.

Читайте також: Допоможи собі сам. Репортаж з чернівецької швидкої допомоги

Форма деклараціє тепер також матиме спрощений вигляд. У Міністерстві скоротили перелік питань, тож декларація займатиме один аркуш.

 


Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар