На кладовищі на Кишинівській проведуть капітальний ремонт

392 0
Також розглянуть можливість облаштування парковки для приватних транспортних засобів відвідувачів.
borkhers.livejournal.com

borkhers.livejournal.com

Як повідомляє сайт міської ради, електронна петиція щодо облагородження кладовища по вулиці Кишинівській,1 та обов’язкове включення його до туристичного маршруту як невід’ємної історичної частини міста, була розглянута на сесії міської ради.

Кладовище по вулиці Кишинівській є складовою частиною історико-культурного заповідника «Кладовища по вулиці Зеленій», пам’яткою історії місцевого значення, де знаходяться могили видатних політичних, громадських, військових і релігійних діячів, письменників, художників, учених буковинського краю.

Територія кладовища потребує капітального ремонту та облаштування туристичного маршруту. Внаслідок пожежі від короткого замикання електромережі, яка сталася 13 лютого 2018 року на кладовищі по вулиці Кишинівській, знищена адміністративна будівля. У затвердженій Програмі будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів житлово-комунального господарства в місті Чернівцях на 2017-2020 роки «Комфортне місто» передбачена реконструкція адміністративної будівлі кладовища з ритуальним залом та прибудовою.

В результаті розгляду петиції департаменту житлово-комунального господарства доручено підготувати пропозиції щодо включення робіт з капітального ремонту кладовища, а саме: алей, освітлення, огорожі (в тому числі проектні роботи, експертиза, технагляд) в Програму будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів житлово-комунального господарства в місті Чернівці на 2017–2020 роки «Комфортне місто».

Розглянути можливість облаштування парковки приватних транспортних засобів відвідувачів кладовища на вулиці Зеленій в районі центрального в’їзду на кладовище та на вулиці Січових Стрільців біля другого входу. До 1 січня 2020 року МКП «Історико-культурний заповідник «Кладовище по вулиці Зеленій» доручено встановити садово-паркові лавки на екскурсійних маршрутах.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар