Нові норми ДБН: можна склити балкони

1143 0
Це має запобігти самовільному склінню балконів.
Ілюстративне фото

Ілюстративне фото

При проектуванні або реконструкції будинків можна буде передбачити скління балконів і лоджій. Відповідна норма міститься в новому проекті ДБН В. 2.2-15-20ХХ «Будівлі і споруди. Житлові будинки. Основні положення».

Мінрегіон продовжує оновлювати державні будівельні норми. Цього разу запропоновано дозволити скління балконів і лоджій вище третього поверху при проектуванні нових і реконструкції існуючих житлових будинків.

Так, чинніі ДБН забороняють скління балконів при проектуванні вище третього поверху. Як пояснив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Лев Парцхаладзе, сьогодні більшість самостійно склить балкони, що спотворює зовнішній вигляд будинків. Гірше за те, часто вони розширюють площу балконів, перетворюючи їх на прибудови. Тому в нових ДБН і запропоновано дозволити склити балкони і лоджії при проектуванні будинків.

Згідно зі змінами, скління балконів або лоджій з шириною не менше 1,2 метра дозволяється, якщо площа скління складає не менше 50% від площі зовнішніх стін балконів, а вікна влаштовуються з сумарною шириною не менше 1,2 метра і відкриваються на сторону балкона.

За словами Л. Парцхаладзе, це має запобігти самовільному склінню балконів, поліпшить зовнішню естетику будівель і дозволить поліпшити пожежну безпеку.


Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар