Петиція про заборону спалення сухої трави набрала необхідні пів тисячі голосів

952 1
Разом із листям горить сміття, що суттєво посилює забруднення атмосфери.
фото: ЛОДА

фото: ЛОДА

Петиція про заборону спалювання сухої трави у Львові зібрала понад 500 підписів. Тепер її мають розглянути депутати ЛМР.

Восени у Львові та на Львівщині активно спалюють траву та листя, що негативно впливає на екологію. Авторка петиції Ярина Поніжай зазначає, що спалюванні листя в атмосферне повітря виділяються шкідливі речовини, такі як пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали і ряд канцерогенних сполук, які викликають захворювання дихальних шляхів, знижують імунітет людини, посилюють негативний перебіг хронічних захворювань.

Разом із листям горить сміття, що суттєво посилює забруднення атмосфери і при спалюванні в повітря надходить до 70 різних хімічних сполук, які осідають на легенях.

Вона вимагає, аби управління екології напрацювало дорожню карту для вирішення цієї проблеми, розпочати в місті просвітницьку кампанію, щодня перевіряти території, де найбільше спалюють сухі рослини та запровадити штрафи.


Читайте також:
16 Грудня, 2019 13:53
666 ... та "петиція" набрала "голоси" ? ... та її голос ніхто не почув (чомусь) , і сьогодні навіть у Львові запалили суху траву і бадилля ... о 10:35 йшов по мосту на Любинській , так на шкарпі зі сторони Окружної хтось конкретно запустив отого "червоного півня" (на ділянках, де висаджують картоплю) ... зайнятися чимось іншим , дійсно корисним для суспільства , оті "активісти -петиційники" чомусь навіть не намагаються ... а трава горіла , горить і горітиме ... не зважаючи ні на які "петиції" ... Слава Україні ! ...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!