Пологи в Україні завжди будуть безкоштовними. Супрун запевнила

406 0
Також після запровадження медреформи безкоштовною залишиться екстрена та паліативна допомога.
ua-reporter.com

ua-reporter.com

Екстрена допомога, паліативна та пологи, ці послуги будуть завжди безкоштовними в українській медицині. Це буде оплачено з державної медичної страховки. Про це розповіла у «Вердикт» на Еспресо.TV  в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Супрун також розповіла, які послуги залишаться безкоштовними після затвердження Верховною радою медичною реформи.
«Майже нічого зараз не є безоплатно щодо ліків та матеріалів для лікування. Ми хочемо створити і вже зараз у законі це прописано прозорі правила. Держава буде платити через державну страховку. Кожного року це буде визначено Верховною Радою у бюджеті. Екстрена допомога, паліативна допомога, пологи завжди будуть безкоштовні. З 1 липня такі послуги буде оплачувати державна медична страховка», - сказала Супрун.

Вам буде цікаво: Записатися у зошит. Чому чернівчанам варто звернутися до сімейного лікаря вже.

Також Супрун зазначила, що з 2020 року деякі послуги в українських лікарнях будуть надаватися на платній основі. Щодо переліку безкоштовних послуг, то він буде визначений рішенням Верховної Ради.
Нагадаємо, 19 жовтня український парламент 240 голосами ухвалив закон щодо медреформи «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів».

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар