Про сов і жайворонків. «Чорні вівці» видають книжку Галини Вдовиченко

367 0
Це дитяча книга, у якій ідеться про двох пташок та їхні звички.
Дитяче арт-видавництво "Чорні вівці"

Дитяче арт-видавництво "Чорні вівці"

На початку квітня у дитячому арт-видавництві «Чорні вівці» з’явиться друком книжка української письменниці Галини Вдовиченко «Сова, яка хотіла стати жайворонком». Її художнє оформлення зробила ілюстраторка Христина Лукащук.

У книзі йдеться про двох пташок та їхні звички – спати довго й прокидатися рано. Кожна з них веде свій спосіб життя, часом навіть не усвідомлюючи його переваги. А що буде, коли одного дня сови почнуть полювати вранці, а жайворонки – співати вночі?

Книжка української письменниці та журналістки Галини Вдовиченко якраз розповідає про такий експеримент. Як досягнути порозуміння, коли «Сові – совине, а Жайворонку – жайворонкове»? Чи різні стилі життя – загроза дружбі?

За словами Галини Вдовиченко, історія про Сову і Жайворонка почала складатися сама, без жодних попередніх намірів.

Фото: Дитяче арт-видавництво «Чорні вівці»

«Одного разу я почула від товаришки таку фразу, – розповідає авторка, – «як би я хотіла бути «жайворонком»! Бо кажеш людині: доброго ранку! А тобі у відповідь: та вже добрий день!.. Тоді й відчула, що вже складаю нову історію.

Сама я, до речі, рання пташка, мій день починається з вигулювання собаки. Тож співчуваю тим, хто не бачить, як встає сонце, яким є ранок, коли ще більшість спить. Але й шкода дітей, що солодко сплять, а їх вже будять, бо треба… Про книжку «Сова, яка хотіла стати жайворонком» знаю без сумніву одне – вона не лише для дітей», – додає письменниця.

Одна з перших презентацій видання відбудеться в рамках Дитячого форуму у Львові (10-13 травня).


 

Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар