Як зареєструватись на ЗНО в магістратуру

413 0
Потрібно звернутись до приймальної комісії обраного ВНЗ.

За технологією ЗНО будуть вступати на спеціальності: “Гуманітарні науки” (крім спеціальності “Філологія”), “Соціальні та поведінкові науки”, “Журналістика”, “Право”, “Сфера обслуговування” та “Міжнародні відносини» (крім «Міжнародне право»). Про це повідомило МОН.

Також для вступу на магістратуру за цими спеціальностями абітурієнти складатимуть єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ). Вступник може обрати англійську, німецьку, французьку або іспанську мову. Цьогоріч завдання «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух» застосовуватись у тесті для магістратури не будуть. 

А вступники за напрямами «Право» та «Міжнародні відносини» додатково складатимуть єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) з Права та Загальних навчальних правничих компетентностей.

Програми, за якими складатимуть тести для майбутніх магістрів можна переглянути тут.

Після звернення до приймальної комісії вступнику на магістратуру видадуть екзаменаційний листок, який є підтвердженням його реєстрації. Після цього на сайті українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) для кожного зареєстрованого вступника створюватимуть кабінет учасника, доступ до якого буде за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому. Реєстрація завершиться 5 червня о 18:00.

Місце проведення ЄВІ та ЄВФФ повідомлять в особистому кабінеті (УЦОЯО) не пізніше, ніж за три тижні до дня проведення. Основна сесія ЄВІ проводиться 11 липня, ЄВФФ – 13 липня. Результати основних сесій також оприлюднять в особистому кабінеті УЦОЯО не пізніше двох тижнів з дня їх проведення.

Прийом заяв та документів до вишів для тих, хто проходитиме тестування за технологією ЗНО, триватиме з 2 липня до 26 липня. На бюджет надання рекомендацій для зарахування відбудеться до 13 серпня, а саме зарахування до 20 серпня (12:00).Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар