Що не пропустити на вихідних у Чернівцях

447 0
Зібрали для вас найцікавіші події в місті.

червня, субота

Біжи з нами 1.2 (17+)

9-го червня о 09:00 у Чернівцях на стадіоні «Буковина» буде пробіжка з пластунами.

«Намагались неодноразово бігати але щось руки ніяк доходять? Сумно бігати самому? Шукаєте середовище для розвитку? Пластуни збираються на пробіжку і запрошують Вас. Просто бігаємо. В своє задоволення», — пишуть організатори у Facebook. 

Храмове свято у костелі Найсвятішого Серця Ісуса

Урочиста Свята Меса відбудеться в суботу о 12.00 в приміщенні храму Найсвятішого Серця Ісуса. Про це повідомляють організватори у Facebook.

На підтримку Сенцова прочитають п’єсу

9 червня о 19.00 у Центральному палаці культури актори театру «Темп» прочитають п'єсу «Заручини» О.Грьоміної на підтримку режисера Олега Сенцова. 

«Український режисер та сценарист Олег Сенцов поставив на карту своє життя і готовий іти до кінця. Ми маємо не допустити його загибелі. Треба звільнити Олега Сенцова та всіх політичних в’язнів.Тому театр ТЕМП долучається до акції #SaveOlegSentsov», — пишуть організатори у Facebook. 

10 червня, неділя

Концерт «Танець в тобі»

10-го червня о 19:30  у Літньому театрі Чернівців відбудеться звітний концерт танцювальної школи «Golden Dream» за участі Андрія Рибарчука, Girls in Jazz, Анастасії Ілащук, Олександра Атодиреса та шоу-групи "Вікторія". 

Вхід вільний.

Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар