Що не пропустити цього тижня

301 0
Щоб тиждень був цікавим.
Фото: Ярослав Пукас

Фото: Ярослав Пукас

Дні єврейської культури у Чернівцях

З 5 по 12 серпня 2018 року у Чернівцях відбудуваються наукові та культурні заходи, а також міжнародна конференція з мови та культури їдиш. В медіа-центрі «Belle vue» будуть кіноперегляди «Тижня єврейського кіно».

В Целанівському Центрі пройде вечір буковинської єврейської поезії «Пауль Целан, Голокост: вплив на європейську літературу», в бібліотеці ЧНУ відкриється виставка друкованих видань на мові ідиш. А також конференція «Єврейський аспект гібридної війни в Україні: антисемітизм, ксенофобія».

Повну програму переглянути тут.

Вистава «Das letzte Feuer»

6 серпня у Чернівцях на вулиці Андрія Шептицького, 10, з 19:00 по 22:00 Буковинський Фенікс презентуватиме виставу німецькою мовою «Останнє полум'я» Деї Лоер в обробці Ізольде Кобєц.

Вистава про те, як на околиці міста хлопчика збила машина. Він вибіг на дорогу прямо під машину поліцейської, яка переслідувала молодого чоловіка, начебто терориста, на великій швидкості. І свідок лише один: колишній солдат, чужинець у місті. З цією подією на поверхню виринають і потреба батьків, які більше не можуть бути разом, у порозумінні та любові; і поглиблення кризи хворої на Альцгеймер тітки; і прагнення коханки батька до іншого життя; розкривається роздвоєння особистості Едни – поліцейської та відсутність взаємності між Петрою та Олафом. 

Вистава «Енеїда» від Української академії лідерства

У Чернівцях відбудеться показ вистави «Енеїда», яка є авторською інтерпретацією відомого твору Івана Котляревського. Її покажуть 7 серпня о 18.00 у центрі культури Вернісаж на вулиці Івана Франка, 15.

Виставу підготували випускники Української академії лідерства разом з акторами Львівського академічного театру імені Леся Курбаса.

Зареєструватися на показ можна за посиланням.

Міський конкурс стартапів

9 серпня у Чернівцях на вулиці Винниченка, 119 (Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей) з 10:00 до 17:00 проходитиме міський конкурс бізнес-проектів і стартапів серед учнівської молоді Чернівців. 

Заявки на конкурс приймаються до 18:00, 6 серпня 2018 року.


Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар