Що не так з реконструкцією кінотеатру імені Івана Миколайчука

543 0
Реконструкцію кіномистецького центру обіцяли завершити наприкінці зими – на початку весни 2019.

Сьогодні на сесії міської ради прийняли рішення про створення робочої групи із вивчення питання щодо реконструкції кінотеатру.

«Мені соромно, що цей об'єкт у такому стані. Це новий об'єкт, не старий, але там жах. Я не розумію, чому він сьогодні зупинився. Там є проектант такий, Бойко, я з ним не знайомий. Там уже є додаткових робіт на цілих 14 мільйонів. Як це так? Позбавити такого проектанта ліцензії, якщо не він винен, то хто замовник, департамент? Хай несуть відповідальність», –сказав депутат міської ради Олександр Пуршага.

Депутат запропонував створити робочу групу і розібратися з цим об'єктом. 

Вам буде цікаво: Як виглядатиме кінотеатр імені Івана Миколайчука після реконструкції

 «Пройшло більше 2-ох років з моменту затвердження проекту, у процесі будівництва виникло багато непередбачуваних обставин. Так, упродовж роботи проект довелося трохи змінити, але лише для вдосконалення кінотеатру», – розповів раніше у коментарі «Твоє місто. Чернівці» архітектор та автор проекту Ярослав Бойко. 

Нагадаємо, що проект реконструкції кінотеатру імені Івана Миколайчука, що на вулиці Головній, під кіномистецький центр погодили ще у вересні 2015 року на засіданні архітектурно-містобудівної ради. Роботи із реконструкції кінотеатру Миколайчука розпочались у лютому 2016 року.

Головне фото надане автором проекту

Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар