Що відомо про нового начальника міськШЕПу

427 1
До цього займав посаду начальника департаменту ЖКГ.

Начальником міського комунального підрядного шляхово-експлуатаційного підприємства, що належить до комунальної власності територіальної громади міста, призначили Сергія Погореного, в минулому начальника департаменту ЖКГ.

На посаду начальника департаменту ЖКГ його призначили у 2014 році. До цього  з 2004 року був начальником виробничо-технічного відділу комунального обслуговування та благоустрою.

У 2016 році за його керівництва відкрили МКП «Притулок для тварин» із залученням грантових коштів ЄС. 

Три з п’яти років ремонту вулиці Богдана Хмельницького, за який відповідав департамент ЖКГ, минуло під керівництвом Погореного. У 2016 році ремонт вулиці припинили і відновили через рік, коли тендерний комітет знайшов нових підрядників.

У 2017 році міський голова негативно оцінював роботу департаменту під керівництвом Погореного.

«Розумію, що департамент вирішує дуже багато питань. Після ліквідації районних в місті рад об'єм робіт ще більше зріс. Але не думаю, що це може бути виправдання за окремі помилки. Це стосується повільного вирішення питання з громадським транспортом, запізнення з початком ремонтів доріг, контролем за якістю виконання цих робіт. Думаю, всі бачили інформацію, яку я розмістив у Фейсбуці, про ремонт доріг в мікрорайоні Роша-Стинка. Подібні речі неприпустимі. Тому нас очікують кадрові зміни і підсилення в роботі департаменту», – казав він. 

Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (1)

Додати коментар
25 Липня, 2018 19:07
656 правильно "Притулок для тварин", а не собак