Скільки чернівчан обрали свого лікаря за перший тиждень

301 0
У Чернівцях обрати лікаря можна у семи амбулаторно-поліклінічних закладах.
Фото: inlviv.in.ua

Фото: inlviv.in.ua

З 2 до 6 квітня у лікувально-профілактичних закладах міста уклали 4241 договорів між лікарями та пацієнтами. Про це повідомили в управлінні охорони здоров’я міської ради.

У Чернівцях обрати свого лікаря можна в семи амбулаторно-поліклінічних закладах, а саме: КМУ «Міська поліклініка № 1», КМУ «Міська поліклініка № 2», КМУ «Міська поліклініка № 3», КМУ «Міська поліклініка № 5», КМУ «Міська дитяча поліклініка», ЦПМСД «Садгора», ЦПМСД «Роша».

Для цих закладів придбали 158 комп’ютерів на суму 1 мільйон 746 тисяч гривень, усі лікарі первинної ланки зареєстровані в системі e-Health МОЗ України. 

Нагадаємо, щоб укласти декларацію з лікарем необхідно:

Визначитися з лікарем:

Найпростіший варіант – Ви знаєте хорошого лікаря, обслуговувались у нього і залишились задоволені результатами. Пам’ятайте, що зараз Ви не мусите звертатись до лікаря «строго за пропискою/реєстрацією чи місцем проживання» – можете обрати лікаря у будь-якому із  семи амбулаторно-поліклінічних закладів міста, лікаря, який працює біля Вашого дому, місця роботи або досвід роботи якого викликає у Вас довіру.

З інформацією про лікаря, його освіту та досвід роботи  можна ознайомитися у переліку лікарів  на сайті  поліклініки або управління охорони здоров’я  міської ради: https://muoz.org/karta-lpz/

Підписати декларацію:

Заклади первинної медичної допомоги, в яких працюють сімейні лікарі, педіатри та терапевти, укладають  контракт з Національною службою здоров’я, а пацієнт – декларацію з тим лікарем, яких він собі обрав. Одночасний вибір двох або більше лікарів, які надають первинну медичну допомогу, не допускається. У будь-який час пацієнт може припинити дію вже підписаної декларації, уклавши декларацію з іншим лікарем. Документи, які знадобляться для підписання декларації з лікарем, – паспорт та ідентифікаційний номер.

Якщо ж підписуєте декларацію з педіатром (чи сімейним лікарем, який буде обслуговувати дитину), то також знадобиться свідоцтво про народження дитини та документи (паспорт та код) обох його батьків або опікунів. Спосіб заповнення декларації — електронний: лікар внесе Ваші дані в систему.

До обов’язків пацієнта входить:

1. Надання лікарю необхідної достовірної інформації.

2. Проходження профілактичних медичних оглядів.

3. Виконання медичних приписів лікаря.

4. Дотримання правил внутрішнього розпорядку. 

Які послуги надаватиме «свій» лікар:

Згідно з наказом МОЗ, «свій» лікар:

– надаватиме поради під час застуди;

– допомагатиме позбавитися шкідливих звичок;

– лікуватиме найпоширеніші хвороби, травми та отруєння;

– ставитиме діагнози;

– стежитиме за хронічними захворюваннями;

– видаватиме направлення до вузьких спеціалістів на кшталт лора, ендокринолога, хірурга і визначатиме з ними ваше лікування;

– робитиме щеплення;

– допомагатиме під час гострих фізичних і психічних розладів, які не потребують специфічної допомоги;

– видаватиме документацію в заклади та для подальших обстежень;

– надасть паліативну допомогу;

– стежитиме за здоров’ям вагітних;

– проводитиме 8 видів досліджень;

– допомагатиме пацієнтам з підвищеним ризиком розвитку захворювань.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар