Сьогодні відкривається попередня реєстрація абітурієнтів для вступу

1881 0
Сьогодні, 4 липня, стартує попередня реєстрація вступників для подачі заяв в електронній формі, подача самих заяв в електронній формі розпочнеться 11 липня.
Фото: vinnitsaok.com

Фото: vinnitsaok.com

Реєстрація вступників до вишів буде проводитися на сайті дистанційної подачі заяв, повідомляє Освіта.ua.

Заяви, подані до вищих навчальних закладів в електронній формі, є рівноцінними паперовим заявам поданим абітурієнтом особисто. Традиційний прийом документів від вступників розпочнеться на тиждень пізніше - 11 липня.

У 2014 році абітурієнти матимуть можливість подати заяву про вступ до вищого навчального закладу у паперовій або в електронній формі не більше ніж у п'ять вузів та не більше ніж на три напрями (спеціальності) у кожному з них.

Електронну заяву про вступ можуть подати вступники, які беруть участь у конкурсному відборі на основі атестата про повну загальну середню освіту, сертифіката ЗНО, виданого у 2014 році, або сертифікатів чи їх дублікатів за 2013, 2012, 2011, 2010, 2009 або 2008 роки з конкурсних предметів, визначених правилами прийому ВНЗ.

Під час реєстрації на сайті Електронного вступу абітурієнт має зазначити такі дані: адресу електронної пошти; серію та номер документа про освіту, на основі якого здійснюється вступ; номер, пін-коду і рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти).

Усі подані вступником дані перевірятимуться в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!