Стрічку «Легенда Карпат», яку знімали на Буковині, покажуть у 136 кінотеатрах України

520 0
Фільм отримав статус національного.
facebook

facebook

У четвер, 29 березня, відбудеться прем’єра фільму про українських опришків «Легенда Карпат». Стрічку знімав чернівецький кінорежисер, продюсер і бізнесмен Сергій Скобун.

За його словами, наразі прокат фільму уже відбувся у декількох країнах. А за два дні стартує показ в усіх українських кінотеатрах.

«Національний прокат відбудеться в усіх містах України – а це 136 кінотеатрів та більше 200 екранів. 29 березня ми стартуємо у загальноукраїнському прокаті і чекаємо усіх охочих на прем'єрі фільму», – розповів «Твоє місто. Чернівці» режисер стрічки Сергій Скобун.

Читайте також: Від вовків рятували віскі та вогонь. Чернівецький режисер про те, як знімали «Легенду Карпат»

Також Сергій Скобун повідомив, що Держкіно видало фільму статус національного, а це дає певні пільги та преференції.

Для того, аби отримати такий статус є обов’язковими певні вимоги. Це насамперед стосується мови: вона має бути або українською, або кримськотатарською, в окремих випадках може бути 10% реплік іншою мовою, якщо це виправдано сюжетом. Окрім мови, щоб отримати цей статус, треба набрати за шкалою певну кількість виробничих балів. 

Нагадаємо, головні ролі у стрічці зіграли відомі українськи артисти Марія Яремчук та Валерій Харчишин.

Зйомки «Легенди Карпат» проходили у Чернівецькій області, зокрема, у буковинських Карпатах, Хотинській фортеці та ЧНУ імені Юрія Федьковича. Робота над фільмом розпочалася восени 2014 року, а перші зйомки відбулися у 2015-му. 

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар