Політична реклама

Цьогоріч у Львівському центрі зайнятості планують роздати 350 ваучерів для здобуття вищої освіти

1063 0
Львiвський мiський центр зайнятостi запрошує скористатися можливiстю навчатися коштом служби зайнятостi. I навiть здобити вищу освiту, отримавши ваучер на навчання на суму до 11 470 гривень.

Щоб отримати ваучер треба звернутися до служби зайнятостi з вiдповiдною заявою, а також пред'явити паспорт, трудову книжку, документ про освiту та iдентифiкацiйний код, - пише Експрес. Коли трудова книжка зберiгається за мiсцем працi, то громадянин подає її копiю, засвiдчену працедавцем.

До кiнця року у Львовi планують видати 350 ваучерiв. Поки що звернень небагато - видано 24 ваучери.

Право на одноразове отримання ваучерів  у територiальних органах Державної служби зайнятостi мають право громадянам вiком понад 45 рокiв  за умови, що вони мають не менш як 15 рокiв страхового стажу i не досягли встановленого законодавством пенсiйного вiку.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!