Чернівецькі перевізники вимагають підвищення вартості проїзду у міських маршрутках

523 0
Пропонують встановити тимчасовий тариф розміром у 5 гривень.
acc.cv.ua/

acc.cv.ua/

Негайного підвищення тарифу на проїзд у міських маршрутках вимагають чернівецькі перевізники. Зокрема, наразі пропонують дозволити встановити так званий тимчасовий тариф розміром 5 гривень.

Перевізники скаржаться, що від жовтня подали свої розрахунки міській владі, де нібито, обгрунтували, чому тариф у маршрутках має піднятись із 4 до 5 гривень, але жодних зрушень у цьому питанні досі немає, - передає Інформаційне агентство АСС.

Під час зібрання у медіа-центрі «Belle vue» перевізники зазначили, що можуть бути збої у роботі міських автобусів.

«Можуть виїжджати менше автобусів на лінію, поки не буде прийняте рішення виконавчим комітетом. Але не всі члени виконкому хочуть вирішувати проблеми. Можливо через політичні мотиви», - кажуть перевізники.

Також вони розповіли, що востаннє тарифи на проїзд у громадському транспорті підвищувалися у квітні 2016 року. Однак з того часу складові не змінилися, змінилася їхня вартість. Подорожчали пальне, мастила тощо. Зросла суттєво собівартість перевезення одного пасажира.

«Може статися так, що найближчим часом маршрутки зупиняться. Водії масово виїжджають закордон. Ми просимо людей працювати понаднормово. За це ми мусимо сплачувати, але гроші брати немає звідки», - каже перевізник Павліна Храпчинська.

Перевізники вимагають термінового скликання виконавчого комітету міської ради, щоб переглянути тарифи.

Нагадаємо, учора, 27 березня, перевізники прийшли на засідання виконавчого комітетут при Чернівецькій міській раді і вимагали встановлення тимчасового тарифу на проїзд у маршрутках розміром 5 гривень. Оскільки не було підготовлено проекту рішення, голосувати за пропозицію перевізників "із голосу" виконком відмовився.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар