У Чернівцях інтервал руху на маршрутах №4 та №6 мають намір скоротити

329 0
Маршрутки курсують з інтервалом у 30 хвилин.
molbuk.ua

molbuk.ua

На сесії Чернівецької міської депутати розглянули та підтримали петицію щодо скорочення інтервалів руху автобусів  на  маршрутах №4 та№6.

«Для вивчення можливості скорочення інтервалу руху працівники департаменту житлово-комунального господарства спільно з представниками транспортного підприємства-перевізника здійснили обстеження цих автобусних маршрутів. За результатами обстеження встановлено, що в годину «пік» автобуси на зазначених маршрутах курсують перевантажені, а впродовж дня завантаженість становить 40 відсотків», - повідомляється на сайті міської ради.

Перевізник вжив заходи для зменшення в годину «пік» інтервалу руху автобусів на зазначених маршрутах до 20 хвилин.

 Найближчим часом виконавчий комітет міської ради  проведе  конкурс з визначення перевізників на обслуговування автобусних маршрутів загального користування, включаючи  маршрути №4 та №6, в умовах якого значно підвищено вимоги до технічно-санітарного стану автобусів, дотримання графіків руху, передбачено штрафні санкції за порушення цих вимог.

Департаменту житлово-комунального господарства міської ради доручено в умовах конкурсу з визначення перевізників для обслуговування автобусних маршрутів №4 та №6 передбачити необхідну кількість транспортних засобів для забезпечення більш комфортних умов для користувачів зазначених автобусних маршрутів та посилити контроль за дотриманням перевізником графіків руху на цих маршрутах.
 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар