У Чернівцях модернізують портал відкритих даних

324 0
Оголошено конкурс на його модернізацію.
sitepark.ua

sitepark.ua

Громадська організація «Агенція журналістики даних» запрошує професійних розробників, що відповідають вимогам, викладеним в офіційному повідомленні, подавати пропозиції на модернізацію порталу відкритих даних Чернівців data.city.cv.ua. Для участі в тендері запрошуються юридичні особи або фізичні особи-підприємці, що мають досвід надання відповідних послуг, повідомляють texty.org.ua.

Обсяг робіт – повне виконання Технічного завдання.

«Ми запускали портал з досить обмеженим функціоналом. Це стосується здебільшого адміністративної частини, яка залишається невидимою для користувача, але дуже важлива для тих, хто наповнює та підтримує портал. Так само дизайн порталу аж занадто мінімалістичний,» – говорить провідний фахівець з е-урядування й відкритих даних міської ради Тетяна Лебухорська.

Для участі в тендері необхідно подати технічну і цінову пропозиції, а також супровідні документи до 18:00 30 квітня 2018 року. Вимоги до подання наведені в офіційному оголошенні.

Довідка

Громадська організація «Агенція журналістики даних» є співвиконавцем Проекту міжнародної технічної допомоги «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» (надалі – Проект) і в рамках Проекту, зокрема, працює з містами в напрямку відкритого доступу до даних. Одним із завдань проекту є створення порталів відкритих даних у співпраці з обраними міськими радами.

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар