У Чернівцях продовжать термін подачі проектів на Бюджет участі

204 0
Передбачалось, що прийом завершиться 15 червня.

Станом на 14 червня чернівчани подали 25 проектів. Передбачалось, що прийом завершиться 15 червня. Проте у міській раді планують продовжити термін подачі до 22 червня. Про це у коментарі «Твоє місто. Чернівці» повідомила спеціалістка відділу інформації та зв’язків з громадськістю Христина Помогаєва.

«Багато проектів ще доробляють, автори телефонують, приходять, консультуються. Однозначно, цього року проекти цікавіші та якісніші», – каже вона.

За її словами, найбільше труднощів у авторів виникає зі складанням кошторису. З цього питання їх консультують у департаментах та допомагають порахувати вартість проекту. 

Читайте також: Як подати проект на Бюджет участі у Чернівцях

Положенням про Бюджет участі передбачено, що за пропозицією експертної групи, міський голова може надати відповідне розпорядження.

Довідка

Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному мешканцю міста брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів, направлених на покращення міста та/або голосування за них.

Будь-який мешканець Чернівців може подати проект, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і контролювати те, як його проект реалізують.

 


Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар